Astoria, Oregon

‘De Aile Dostu Destinasyonlar Geçtiğimiz yıl seyahat ettiğimiz birkaç yerden biri Bucolic Astoria, Oregon’dur (bu hikayede birinci bölüm okuyun). Çok sayıda dış cazibe merkeziyle, Washington’un Long Beach Yarımadası’na (burada olduğu gibi önerilerimiz) yan gezilerle bölgeye güvenli bir şekilde gitmek için ele aldık.

Daha fazla ADO veya fanfare olmadan, burada kendi yolculuğunuz için çok daha fazla öneri var:

Hanthorn Cannery Müzesi (ve Geocache)

İnternet sitesi:

Şehir merkezinin kenarında Pier 39’da bulunan küçük bir müze olan Hanthorn Cannery Müzesi, Balık İşleme Pazarı ve Bumble Bee Seafood Company’ye (kasabanın en parlak döneminde büyük bir işveren) haraç ödüyor. Kendi kendine rehberli müze, dondurulmuş ton balığı ve şimdi evde eski konserve ekipmanları, ahşap gillnet tekneleri ve üretim hatlarını yöneten kadınların yaşam boyu afişleri ile dolu üç endüstriyel dondurucu alanının içinde yer almaktadır. Hanthorn Cannery Müzesi her gün 09: 00-18: 00’da açıktır ve ücret kabul edilmez (bağışlar takdir edilmektedir ve küçük hediyelik eşya dükkanı onur sisteminde yeni ve kullanılan ürünler sunmaktadır). Geocache olursanız, sıradan görüşte gizlenmiş bir kap keşfedeceksiniz.

Yüksek Yaşam Advenventurs Zip Hat Turları

İnternet sitesi:

High Life Adventures’daki rehberli program gezisi, konukları deneyimli ahşap, göletler ve yedi dönümlük bir göl üzerinde sekiz zipline deneyimine götürüyor. Bu hedefi deneyimlememiş olsak da (çünkü Covid), bir göz atmak için patladık. Parmakları yaz aylarında hava durumu geçiyoruz ve daha güvenli seyahat koşulları, tam deneyim için bizi, öğle veya akşam yemeğiyle toplamı ve Lodge binasındaki (veya piknikte High Life Zip N’sip restoranında bir bira için bizi geri alıyoruz. bir grup kamp ateşinin yakınındaki alan).

Youngs River Falls

İnternet sitesi:

Astoria şehir merkezine on milden daha az, Young’s River Falls, Youngs Nehri’nde 50 metrelik bir şelale. Nehir kıyısına kısa bir yürüyüş, kısıtlı hareket kabiliyeti, bebek arabası veya kendi ayakkabı bağları (ME) ‘de yolculuk yapma eğilimi olan insanlar için uygun değildir, ancak alt bakış noktası sizi küçük bir mağaranın yanı sıra kayalık bir yüzmeye getirir Plaj/piknik noktası. Bunun yaz mevsiminin sıcaklığında belirgin bir bölgesel yüzme deliği olabileceğinden şüpheleniyoruz (ve son ziyaretimiz sırasında yaşadığımız gibi su bahar yağmuruyla fışkırmadığında).

Balık ve cips gönder

Web sitesi: Yok (92351 Lewis ve Clark Rd.)

Balıkların yanı sıra, bir olasılık ve merak kombinasyonuyla cipsleri bulduk. Neredeyse bir yıl içinde bulunduğumuz ilk “kapalı” restoran, patronlar dış gıda kamyonundan satın almalarını ve dış verandada ya da kapalı sera/eklektik hediyelik eşya dükkanında yemek yiyebilirler. İstenen çeşmede akvaryum balığı, kırıntılar için keşif yapan küçük kuşların yanı sıra zaman geçirmek için kartların yanı sıra kartların çeşitliliğini arayın. Biz bir balık, cips yanı sıra istiridye çorbası ve bu da fantastik oldu.

Tapiola Park Oyun Alanı

İnternet sitesi:

İlköğretim çağınız varsa, Tapiola Park Oyun Alanı size büyük ebeveynlik puanları kazanacaktır. Büyük bir ahşap oyun alanı birincil cazibe, ancak beyzbol sahaları, basketbol sahaları, piknik barınakları, tuvaletler ve bir paten parkı keşfedeceksiniz. Eğer günü yuvarlamak için harika bir muamele hissediyorsanız, oyun alanı bir süt kraliçesine yürüme mesafesindedir.

Fotoğraf Kredisi: Astoria Parklar Departmanı

Nerede kalınır

Astoria, Oregon’da geleneksel otellerden Kişisel Hava B & B evlerine Stay22.com ile aile dostu konaklama birimleri bulun:

Ama bekle, daha fazlası var!

Ünlü Astoria -Megler Köprüsü ve Columbia Nehri’nin Washington tarafında, sosyal çalışmaları gününüze entegre etmek isteyen hane halkları için iki basit destinasyon var.

Orta Köy – İstasyon Kampı

İnternet sitesi:

Milli Park Servisi tarafından korunan Middle Village-Station Camp, aktif bir konutun yanı sıra Columbia Nehri ticaretinin Chinook halkı için yayınladığı şey hakkında kendi kendine rehberli bir yürüyüş gezisidir. Site, Lewis tarafından ve Clark tarafından tanınmış ekstrleri konusunda gitmeden önce, Avrupa’dan doksan gemilerin yanı sıra New England’ın Yerli Amerikalılarla ticaret yapmak için Columbia Nehri Barını geçtiği belgelendi.

Fort Columbia Tarihi Belirtme Parkı

İnternet sitesi:

Fort Columbia Tarihi Belirleme Parkı, Lewis’te bulunan ve Clark National’da bulunan 618 dönümlük, günlük kullanım tarihi parkıdır ve tarihi parkı belirtmiştir. 1947’de hizmet dışı bırakılan Fort Columbia, aktif bir kıyı savunma alanının (1896 ve 1903 arasında inşa edildiği, II. Dünya Savaşı sırasında yenilendi) idi. Yorum merkezi şu anda COVID nedeniyle kapalı olsa da, ziyaretçiler park alanlarında, geçmişte olan kışlaları, yurtları, bir hastaneyi, memurların evlerini, topçu pillerini ve aynı zamanda 6 inç, hızlı ateş, worLD Savaş II dönemi silahları (altı arasında hala var olan).

Mutlu parkurlar!

İlişkili

Kitap İncelemesi – Lonely Planet’in Amerika’nın Efsanevi Yol Gezileri: Ortağım ve Lonely Planet’in yeni kitabını aldığımda, Amerika’nın Epik Yolları “yı geçen gün geçirdiğimizde, Amerika’nın birçok heyecan verici sürüş maceralarına göz atın En iyi bir saat uzakta sadece çevirerek, parçalarını okumak, resimlere bir göz atın ve içindeki sayısız yol gezisi hakkında konuşurken…
13 Ekim 2022in “Destansı Yol Gezileri”

2021 Yol Gezileri 16 İyi bilinen yazar, isimlerini duymamanız (Cheryl Sapted, Kimse?) Almayı istiyorlar. Özellikle Amerika’yı tanımlamanın yanı sıra şekillendirmeye yardımcı olmak için özellikle önemlidir. Neredeyse bir yılda …
3 Ocak 2021in “Yol gezisi ipuçları”

Beyaz su Rogue Nehri Rafting Amerika’nın en iyi beyaz su rafting destinasyonlarından biri olarak bilinen turuncu torpido gezileri ile Rogue Nehri aynı zamanda barışçıl ve canlandırıcı. Crater Gölü’nün yakınından başlayarak, nehir Pasifik Okyanusu’na ulaşana kadar 215 mil yukarı doğru batıya doğru akar. Medford’un hemen kuzeyinde Rafting deneyimimize Altın Kasabası’nda başladık…
13 Ekim 2016 “Konuk Postası”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *