Tropical Resort: Langkawi, Malezya’da nerede kalmalı

“Bu yıl bu tesiste check -in yapan ilk Filipinliler sizsiniz” dedi yönetici bize kontrol ettikten sonra. Langkawi’deki ikinci ve son günümüzdü. Önceki gece Pantai Tengah Tropical Resort’ta geçirdik.

Bunu erken bırakmak utanç verici. Adayı sevdim ve daha uzun kalabilmeyi diledim ama Penang’a taşınmamız gerekiyordu. Yönetici ve personel sadece bize ısınmaya başlamıştı. Sadece bir gün önce, adanın tam günlük bir gezisinden sonra Tropical Resort’a vardık ve herkes çok meşgul görünüyordu. Yönetici resepsiyonda tek kişi oldu, çağrı alarak, misafirleri karşılama ve tesisin hızlı bir yolculuğu yaptı. Malezya’da tanıştığım birçok otel sahiplerinden farklı olarak, ilk başta gerçekten dostça değildi; Bizimle bağlantı kurma çabası olmadan çok basit. Ama sanırım o öğleden sonra batırılmıştı.

O akşam farklı bir adamdı. Konuşmalar başlattı, bir sonraki yere gideceğimize ilgi gösterdi ve Yarımada Malezya’nın batı kıyısındaki çok sıkışık zamanımızdan nasıl yararlanabileceğimiz konusunda öneriler paylaştı.

Tropical Resort her zaman kovalamaca kesiyor gibi görünüyor. Sitelerine bir bakış ve yüksek falutin kelimelere karşı nefretleri nedeniyle şaşıracak ve eğlendirileceksiniz. Ana sayfalarında, saçmalıklara karşı savaş ilan ediyorlar: biz bir wysiwyg kuruluşuyuz, başka bir deyişle, gördüğünüz şey ne elde ettiğiniz. Ayrıca, odalarımızı satmaya yardımcı olmak için sıfatları ve zarfları kötüye kullanmaya inanmıyoruz. Biz biziz… para için temiz, sessiz ve gerçek değeriz. Yani, Langkawi’de bir bütçe konaklaması arıyorsanız, güçlük ve koşuşturma olmadan… en iyi seçeneğiniz tropik tesis Langkawi.

Ve burada bir oda rezervasyonu yapmayı planlıyorsanız, bu onlarla gelecekteki deneyiminize gizlice göz atmalıdır. Tıpkı kelime seçenekleri gibi, sadece düzenli bir gezgin-geniş odalar, sıcak ve soğuk duşlu temiz banyolar, küçük bir kütüphane, Wi-Fi bağlantısı (sadece sınırlı alanlarda da olsa) ve olağanüstü bir konumun temel konaklama ihtiyaçlarını sunarlar. . Ne fazla ne az. Olanakların bir parçası olarak bir yüzme havuzu veya yüksek donanımlı bir spor salonu veya süslü bir restoran istiyorsanız, bu sizin için değildir. Ama bu, Langkawi’de (bir ikiz oda için gecelik 36.67 USD) bulduğumuz en uygun fiyatlı olanlardan biridir, bu yüzden daha çok “ödediğiniz şeyi elde edersiniz” bir durum gibiydi.

İkiz yatak odamız
Banyo
Tropical Resort, birkaç dakika içinde yürüyerek ulaşılabilen kalabalık ve pratik olarak psychedelic Pantai Cenang ile keskin bir kontrast olan Pantai Tengah’ın sessiz bir köşesine sıkışmıştır. Pantai Cenang, birçok otel, restoran ve cazibe merkezlerinin bulunduğu yerdir, ancak bir yürüyüş her zaman benim için hoş bir muamele oldu, bir angarya değil. Dürüst olmak gerekirse, bu tesis hakkında en sevdiğim yer olduğuna inanıyorum.

Pantai Cenang boyunca uzun bir akşam geçirdikten sonra, akşam geç saatlerde tesise geri döndük ve çok karanlıktı. Muhtemelen bu yer hakkında çok sevmediğim tek şey. Geceleri çok karanlıktı, korkmaya başlamıştım. Yine de, orada yolda değil, tesis içinde karanlık olduğunu unutmayın. Ve oh, her gece birkaç böcek kovucu bobin aydınlatarak baktıkları sivrisinekler vardı.

Biz sadece bir gece Tropical Resort Langkawi kaldı ve özlü bir şekilde koymak için, bir hoş oldu. Web sitelerinde vaat ettikleri gibi, temiz, sessiz ve uygun fiyatlı. Belki tesisin kendini tanımlamak için çiçekli kelimelere ihtiyacı yoktur. Para değeri ile ilgili olduğunda, misafirleri onlar için olumlu sıfatları memnuniyetle sunacaktır.

Tropikal Resort Langkawi
Pantai Tengah, 07000 Langkawi, Kedah, Malezya
+(6)+(04) +9554075
odas@tropicalresortlangkawi.com
www.tropicalresortlangkawi.com
Ofis Saatleri: 10:00 – 22:00

Tropical Resort Langkawi’ye nasıl gidilir: Kuala Lumpur’daki KL Sentral’dan Arau istasyonuna bir gecede şehirlerarası trene binmek, Kuala Perlis’e taksi al ve sonra Kuah, Langkawi’ye bir feribota binin. Pantai Tengah’daki Tropical Resort’a taksi götürün.

YouTube hakkında daha fazla öneri ⬇️⬇ates

İlgili Mesajlar:

Kang Travellers Lodge (Daniel’in Lodge): Cameron Highlands, Malezya’da nerede kalmalı

Kuala Lumpur, Malezya’da Merdeka Meydanı ve Sultan Abdul Samad Binası

Kilim Geoforest Park: Langkawi, Malezya’daki yükselen ruhlar

Tanjong Rhu Plajı: Langkawi, Malezya’daki mavileri kaçırıyorum

Pantai Cenang ve Langkawi, Malezya’da Tutku Suçu

Panorama Langkawi Kablolu Televizyon Araba, Malezya: Beklenecek 6 şey

Yarımada Malezya: Örnek 1 haftalık program

Langkawi, Malezya: Bütçe Seyahat Rehberi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *