Rahatlamanın ne anlama geldiğini gerçekten biliyor musunuz? Medspa Anason Spicers Tamarind Retreat

, Gardners’ın Cascades’in kulaklıktaki kulaklıktaki Hinterland kasabası Maleny’nin dışına düşer, Medspa Anise Günü Medspa, Sunshine Coast’un bu çarpıcı kısmına başka bir sükunet getiriyor.

Maleny, yemyeşil manzarası ve derin barış duygusu ile tanınır. Gıda tekliflerinden bahsetmiyorum bile.

Ancak Vadinin başındaki tropikal yeşilliklerde Obi Obi Creek’e gizlenmiş olan kasabanın doğusunda, Maleny’nin sunduğu her şeyi büyüten, büyük bir lüks levhayla servis edilen bir gün Medspa var.

Medspa Anason videomuza buradan göz atın:

Spa Anason Spicers Tamarind Retreat

Avustralya çevresindeki çok sayıda Spicer’ın geri çekilmesine bağlı Medspa’nın Medspa Anise ethos’u dışarıyı getirme duygusudur.

Ancak Tamarind Retreat’teki Medspa Anason bunu parlak bir şekilde başarıyor.

Tropikal bitkilerle çevrili küçük bir sarma yolunun sonunda gizlenmiş olan Medspa Anise’ye giriş sizi karşılıyor ve sizi resepsiyon ve salon alanına götürüyor.

İndüksiyon formunuzu doldururken ve tedavilerinizi seçerken, recliners üzerinde gevşeyebilir veya güverteden manzaradan zevk alabilirsiniz.

Bu Medspa’nın iç ve dışındaki çizgilerin bu kadar bu kadar bulanık olduğuna dair bir başka örnek olan güverte, bir çimden sonra yağmur ormanlarına kadar bakıyor. Ağaçların ötesinde, Birdsong ve Lilting müziğinin ortasında Gardner’in kovalama sesleri tonu ayarladı.

İmza Çiftler Tedavi Deneyimi

Organik barış tedavimiz-inanılmaz iki buçuk saatlik şımartan-özel bir hidroterapi spasında 30 dakika olan Begin.

Mayolarımıza dönüştükten sonra, bitkin kasları canlandırmak için ideal olan magnezyum açısından zengin bahar suyuyla dolu kendi 2x4m jakuzimizin tamamen serbest dizisine sahibiz*. Güverte gibi, hidroterapi MEDSPA çim ve yağmur ormanlarına bakar ve duvar veya pencere olmadığı için yüzerken düşmeleri net bir şekilde duyabilirsiniz.

Ayrıca, sadece kullanımımız için bir sauna ve yarım saatlik ıslatmamızın sonunda durulmamız için bir yağmur duşu da var.

Daha sonra, şirketin sonuna hazır olan komik iç çamaşırlarımıza, önlüklerimize ve terliklerimize dönüşüyoruz.

Terapistlerimiz Olivia ve Kay bizi, mermer havzalarda aromatik bir ayak ritüelinden memnun ettiğimiz ayak medspa odasına götürür, o zaman iki masaj masası, büyük bir taş banyo ve Bir tarafa ıslak odalı bir duş.

Tam vücut vanilya fasulyesi kreması ile başlayarak hafifçe eksfoliye olan ve pürüzsüz olan. Bir kez cilalandıktan sonra, cildimizi yatıştıran, nemlendiren ve rahatlatan ve göz alıcı bir ılık havlu kozasına sarılan, organik bal ve kakao tereyağının çamur maskesi ile kaplanırız.

Duş odasında duruluyoruz ve temiz komik iç çamaşırlarına dönüşüyoruz (maske her yere ulaşıyor!) Ve masaj yataklarımıza geri döndü ve masajlarımızın bir düğmeye dokunmasında yükselebileceği, alçaltabileceği ve bir uzatma pozisyonuna dönüşebiliyor.

Ve sonra tam vücut masajı başlar.

Susundan bir masaj kremi kullanarak, bir masaj yağı olarak hizmet ederek nemlendiren çarpıcı bir Avustralya kozmetikleri, Olivia ve Kay vücudumuzdan her gerginlik atomunu çözüyoruz, bizi yüzüyormuş gibi hissettiriyor.

Tedaviyi bitirmek için, çok daha sulu ürünler kullanarak ultra nemlendirici bir yüzümüz var ve daha sonra kısa bir meditasyon ve farkındalık egzersizi ile gerçek dünyaya geri getiriliyoruz.

Medspa anason’dan son bir tedavi

Giyindikten sonra, bizi bekleyen özel bir muamele bulduğumuz salona geri dönüyoruz.

Güvertede sadece bir bardak köpüklü değil, aynı zamanda orman ve düşmelerin seslerini memnun ederken otlatmamız için hoş bir peynir ve charcuterie tabağı **.

Bu zamana kadar, öğleden sonra, ancak hafif öğle yemeği eterik bir ziyafet gibi geliyor. Biz çok gömülmedik ve rehidelenmiştik ve cildimiz çok nemlendirilmiş, sanki dünyadaki her sorun gitmiş gibi.

Bir süre sonra – ne kadar süredir güvertede olduğumuz hakkında hiçbir fikrim yok, sadece zaman izini kaybettik, aynı zamanda artık da umursamıyoruz – resepsiyona geri dönüyoruz, Medspa Anise yöneticisi Lisa ile sohbet ediyoruz, Biraz nemlendirici satın alın ve yandaki tatil evimize geri dönün.

Spicers Tamarind Retreat’te kalıyoruz. Bundan daha fazla yer değiştirebileceğimizi sanmıyorum!

Spicers Tamarind Retreat’teki zamanımızın inceleme ve video yoluyla buradan göz atın.

*Hidroterapi MEDSPA isteğe bağlı bir ekstradır ve birçok paket satın aldığınızda tamamen ücretsizdir. Aksi takdirde 30 dakikalık bir oturum rezervasyonu yapabilirsiniz.

** MEDSPA’dan Peynir ve Şarjeri Kurulu’nu bir ücret karşılığında rezerve edebilirsiniz.

Lisa, Olivia ve Kay tarafından Spicers Medspa Anise Tamarind’in medya konukları olarak şımarttık ve Sunshine Coast’a göz attık, ancak görüşlerimiz kendi kalıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *