TNN: Avrupa ile çok yıllı bir ev gezisi nasıl yapılır

Herkese merhaba,

Ebeveyn olduklarında seyahat etmeyi seven birçok insan.

Ya da çocuklardan beri nereye seyahat ettiklerini sınırlarlar.

Diğer ülkelere seyahat etmek, çocukları farklı kültürlere ve farklı yaşam yöntemlerine maruz bırakmak için müthiş bir yöntemdir.

Sandra, ebeveyn olmadan önce kapsamlı bir şekilde seyahat etti. Bir anne olarak hala seyahat etmeyi seviyor. Çocuğu şu ana kadar yaklaşık 15 ülkeye gitti. Yurtdışında ilk gezisi 10 yaşındaydı. 13 yaşındayken ne anlama geldiğini gösterdik …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu yazı sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi ziyaretçilerin bonus teklif blog yayınlarına erişmesini sağlayan tek programdır. Üyeler aynı şekilde ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, blog kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarlarına, aylık hediye, tişört, özel para tasarrufu yapan seyahat indirimlerine ve daha fazlasına erişin!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha uygun hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, ancak sevdiğiniz kapsamlı seyahat malzemelerini üretmeye devam etmemize yardımcı olursunuz!

En iyisi, abone olmak maliyetleri öğle yemeğinden daha az!

Bu gönderiye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm olağanüstü avantajlara erişmek istiyorsanız, Nomadic Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden çok daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *