Chicago Sanat Enstitüsü: Aile selfie’leri teşvik etti

Chicago Sanat Enstitüsü (AIC) ailelerin salonlarında eğlenmesini istiyor. Bu, fısıldamak zorunda olmadığınız anlamına gelir ve müzeyi görmek için kesinlikle düz bir çizgide yürümeniz gerekmez. Salonu atlayabilir, sorular sorabilir ve hatta ailenizle kendi sanatına sahip olabilirsiniz.

AIC, ziyaretçileri sanatlarıyla çeşitli şekillerde etkileşim kurmaya davet ediyor. Sitesinde, tanınmış birçok sanat eserinin birçok fotoğrafı var. Ebeveynleri bunlardan birkaçını basmaya ve bir çeşit çöpçü avı olarak getirmeye teşvik ediyorlar.

Ebeveynler, AIC’nin duvarlarındaki sanatın bir kısmını bilmeme konusunda endişelenmek zorunda değiller. Birçok insan Grant Wood’un Amerikan Gotik’i – bir Iowa çiftlik evinin önünde bir dirgen ile erkek ve kadının resmini veya New York’taki Dark Greenwich Bulvarı’ndan parlak bir sokak lokantasına bakan Edward Hopper’ın Nighthawks’ı tanıyacak.

AIC, ebeveynlerin çöpçü avı fotoğraflarını çocuklarının gelişim seviyesine göre seçmesini önerir. Örneğin, bir bebek cesur, parlak renkli modern sanat veya sanatla büyülenebilir, yüzleri ve aktiviteleri, bir banyoda bir çocuk veya çocuğunu tutan bir anne gibi tanıyacakları. Daha büyük çocuklar, piknik veya dans gibi resimlerde bulunan aktivitelerle çok daha fazla ilgilenebilir.

Bu aktivitelerden bahsetmişken, resimde olanları taklit ettiğiniz bir aile oyununa ne dersiniz? Ailenizin Amerikan Gotik’teki Stoacı erkek ve kadın gibi poz olup olmadığını veya Picasso’nun annesini ve çocuk resmini yeniden yaratıp yaratamayacaklarını görün.

Çok daha çocuk çekici hale getirmek için bir resimle bir selfie çekin. AIC Halkla İlişkiler Direktörü Rebecca Baldwin. “Müzedeki fotoğraflanan birçok çalışma muhtemelen Wood’un Amerikan Gotik’idir, çünkü dünyanın çoğu için çok tanınabilir. İnsanlar o resmi görmek için her yerden geliyorlar ve birçoğu önünde poz vermeyi seviyorlar ”dedi. “Katy Perry’nin geçen yaz müzeye gittiğinde çektiği ilk fotoğraflardan biriydi.”

Baldwin ayrıca, her ailenin müzedeki Ryan Eğitim Merkezi’ne bakması ve bazı sanat yapma etkinlikleri yapması, müzeye kendi kendini kılavuzu alması ve oyun oyunları yapması gerektiğini önermektedir. “Çocukları, genç okuyucular için galerilerde ve sanat kitaplarında göreceğiniz başyapıtlara dayanan bulmacalar bulacağınız Vitale Aile Odasında çeşitli uygulamalı aktivitelerle müzenin ansiklopedik koleksiyonuna tanıtabilirsiniz” dedi. . “Atölye ve diğer programlara kaydolabilirsiniz. Temalar sürekli değişir, bu yüzden her zaman yapılacak yeni bir şey vardır. ”

Birçok müze gibi, AIC’in “dokunma yok” politikası var, ancak bu kılavuzun uygulanmadığı bir oda var. Tabii ki, aileler arasında favori. Baldwin, “Elizabeth Morse Touch Gallery’de çocuklar, dokunma duygusunun sanat takdirlerini nasıl zenginleştirebileceğini deneyimleyebilirler.” Dedi.

Dokunmatik galeri başlangıçta görme bozukluğu olan ziyaretçiler için geliştirildi, ancak hızla herkesin sanata dokunması için bir yer haline geldi. Galerideki heykeller tüm insan yüzüdür. Bronz ve mermerden yapılmıştır ve sanat tarihinde farklı dönemleri temsil ederler. Aileler, sadece dokunuş duygusunu kullanarak heykellerdeki yüz ifadelerini, giyim stillerini ve aksesuarlarını keşfetmeyi severler.
Tüm aile, günün sonunda müthiş bir deneyim ve birkaç çerçeveli selfie ile AIC’den uzaklaşacak.

Seyahat İpucu: Kendinizi Windy City’de bulursanız, bu şirketlerden biriyle bir gezi düşünebilirsiniz: BURAYA TIKLAYIN

Seyahat İpucu: İşte Chicago’da Para Tasarrufu İçin Çok Daha Fazla Fikirler: Buraya Tıklayın

İlişkili

Chicago Southland’daki Aile Kaçağı, Şehir sınırlarının hemen dışındaki 62 topluluktan oluşan Chicago Southland’da bir hafta sonu geçirmeye davet edildi, bacaklarımızı germek ve yemek için bir ısırık almak için yeni bir favori yerimiz var. Çok sayıda Metra toplu taşıma hattı ile Chicago Southland, atlamak için harika bir yer…
3 Ağustos 2011 “Illinois” in

Litchfield Hills Connecticutamusement Parks Doğa Merkezleri ve Tarih! Amerika’nın ilk aile tema parkı olan Lake Comounce tema parkında Connecticut’taki Bristol, Connecticut’taki Litchfield Hills aracılığıyla aile eğlence gezisine başlayın. 1846’da açılan bu yenilenmiş ve genişletilmiş park, şimdi çekici bir göl kenarında ve Viktorya cazibesini bazılarıyla birleştiriyor…
6 Mayıs 2016 “Connecticut”

Chiang Mai, Tayland son birkaç yıldır çocuklarla birlikte, geleneksel Kuzey Amerika yolculuğundan sapmayı ve çocuklarımızı farklı kültürlere, dillere, geleneklere ve yiyeceklere maruz bırakmayı başardık. Kızımla birlikte Chiang Mai, Tayland’a gittim ve geçen Kasım ayında bir kız arkadaşım ve çocuğuyla tanıştım…
10 Temmuz 2016 “Asya”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *