Akşam Yemeği Kutlaması

Gitti Akşam Yemeği Partisi’nin kirli günleri, herkesin birbirini yapmak için orada olduğu ve masaların şımarık bir çocuğun evi gibi süslendiği. Ancak çağdaş akşam yemeği kutlaması kendini yeniden keşfetti ve geri dönüşü oldukça farklı bir şey sağlıyor.

Antik Yunanistan’ın yanı sıra Romalılardan VIII’e, VIP politikacılarına, Raconteurs’a ve çağdaş çağda birlikte yemek yiyen Bon Vivants’a, akşam yemeği kutlamaları modanın yüksekliğiydi.

Ancak bu resmi işler, aşırı hevesli catering programları, pomp ve çevrimiçi eğlence programlarıyla, en azından 2008’deki GFC’den bu yana bir ölüm öldü.

Yine de, temalı akşamları, basılı davetiyeler ve hafta süren yemek pişirme hazırlığı ile tuhaf, eski moda oturma soire’nin küllerinden bir akşam yemeği kutlaması Phoenix ortaya çıkıyor.

Akşam yemeğinde arkadaşlarının devreye girme hareketi modaya geri döndü.

Ve yemek pişirmenin temel keyfi, bir yemeğinizin bir kez daha olması gereken sevginin ifadesi olarak görülür.

Çağdaş bir akşam yemeği kutlaması neye benziyor? ve tam olarak nasıl yapıyorsun?

İnsanların standart akşam yemeği kutlaması ile ilgili en büyük sorunlardan biri, tam olarak ne kadar karmaşık, zaman alıcı ve pahalı olabileceklerdi.

Sonunda ev sahibi olmak stresliydi. Ya da bu konuda gitmek için.

Çoğu zaman, akşam yemeği kutlamaları, tutmanın zenginliklerini göstermesi ve herkesin ne kadar belirgin olduklarını tam olarak anlamasına izin vermesi için bir yöntemdi; Kim en mükemmel konuk listesine sahip olabilir.

Bu günlerde, önem verdiğiniz insanlarla yiyecek paylaşmakla ilgili çok daha fazlası.

Davetiyeler ve RSVP’ler artık bir şey değil. Oturma planları tartışmalıdır. Birkaç plaka, kristal yazılım ve bir ev eşyası dükkanından çok daha fazla çatal bıçakla tam masa ayarlarının yanı sıra aptalca görünür.

Bunun yerine her şey geri parlatmakla ilgili.

Davetiyeler

Söylemeye gerek yok, kağıt tabanlı davetiyeler, ne olursa olsun ne olursa olsun ne olursa olsun geçmişte kaldı.

Akşam yemeği partileri için, en uzak olanı bir WhatsApp grubu kurmaktır.

Bununla birlikte, genellikle davet etmek ve onları yayınlamak gibi şeyler yapmak eğlenceli olabilir … sadece güvenilmez bir posta sisteminin keyfi adaletsizliklerine dikkat edin.

Akşam yemeği kutlama yemekleri

Standart akşam yemeği kutlaması insanca mümkün olduğunca abartıcıydı, ancak bu, ev sahibinin egosu tarafından lezzetli bir akşam yemeğinin sözünden çok daha fazla sürüldü.

Bu günlerde menüyü teknikleştirebileceğiniz çok sayıda yöntem var.

Çok sevilen kuzu taşıma tarifim gibi yavaş pişirme, çok sayıda set ve forget yemek gibi iyi çalışıyor. Evi hazırlamak için zaman ayırır… ya da sadece rahatlamak için! Aynı nedenden ötürü arkadaşlar için bir köri ziyafeti pişirmeyi de seviyorum. Tam burada çok sevilen yemeklerimden birkaçı.

Buradaki diğer tariflerimizden birkaçına göz atın.

Yine de yemek pişirmek istemiyorsanız, insanların bir yemek getirmesi için bir model var. Bu, kutlamaya hitap etmek için gerçekten eğlenceli bir yöntem olabilir ve herkesin içine bir şey koymuş gibi hissedecek.

Akşam yemeği kutlama içecekleri

Geleneksel olarak, akşam yemeği kutlamaları hala büyük bir dokunuş olduğuna inandığım bir kokteyl ile başlayacaktı. Bir bardak baloncuk veya bir bira olsa bile, herkes ilk geldiklerinde içecek bir şeyden hoşlanır.

Neden yazdığımız karışık içecek kitabını incelemiyorsunuz? Daha fazla kontrol etmek için buraya tıklayın.

Bundan sonra, tamamen senin kadar. Şarapla eşleştirin, şarapla eşleşmeyin. Kendi karışık içeceklerinizi karıştırın veya RTD’ler alın. Kendi çubuğunuzu çalıştırın veya konukların bir şişe getirmesini sağlayın. Sizin kadar – daha da önemlisi, arkadaşlarınızın tercih edeceğine inandığınız kadar.

Herkes için içecek tedarik ediyorsanız, en kaliteli alkolsüz seçeneklere sahip olmak büyüleyici bir dokunuş.

Bu günlerde bazı olağanüstü% 0 bira, kabarcıklar, şaraplar ve alkollü içkiler var. İşte alkolsüz içeceklere yardımcı olacak bir işletme üzerine yayınımız.

Masanızı Döşeme

Yüksekliğinde, akşam yemeği kutlaması tamamen sofistike olmanızı göstermekti. İnce gümüş eşyalar ve bir sürü.

Meyve çatalları, havyar kaşıkları, hardal kepçeleri, kuşkonmaz maşa – çok daha belirsiz, daha iyi.

Bu günlerde konsept onu basit tutmaktır.

Ayrı antre ve birincil bıçakların yanı sıra çatallarınızın yanı sıra elbette kullanmak istediğiniz de. Unutmayın, yıkama yapan sensin!

Tabaklar ve çanak çömlekler, çok daha önemli olduğuna inanıyorum, ancak hala kişisel tercih kadar.

Wedgwood’dan Gio Yemeği Setimiz gerçekten seviyoruz. Çağdaş ama yaşlanmayan ve yemek için çok çekici.

Desen ince yanı sıra size tam olarak ne kadar yiyecek koymak için bir rehber sağlar! Tabii ki, önemli değil, ancak arkadaşlarınızın akşam yemeğinde zevk alması için muhteşem bir sofra takımı olması alışılmadık bir fark yaratıyor.

ThE Wedgwood Gio seti, ince beyaz kemik Çin’de 16 parçalı bir set ve bu setin en iyi kısmı, günlük kullanım için harika, ancak çok daha fazla durak çıkarmak istediğiniz bir akşam yemeği kutlaması için hala yeterli görünüyor .

Ve porselenin yanı sıra Çin seramiklerinin en güçlü malzemesi olan Bone China olduğundan, bu set rutin kullanım için ve akşam yemeği kutlamanız biraz kabadayken bile mükemmeldir!

Buradaki çeşitliliğe göz atın.

Wedgwood

260 yılı aşkın bir süredir Wedgwood, dünyadaki en yüksek kaliteli seramik seramik seramiklerinin bir işareti oldu.

Royals tarafından tercih edilen 1700’lerin tercih ettiği Wedgwood, aynı şekilde Whitehouse’un masalarında ve diğer birçok devlet başının evlerinde oturuyor. Kraliçe II.

Ama Wedgwood hakkında o kadar çok şey var ki birçok insan bilmiyor.

Örneğin, Wedgwood’un yaratıcısı ve muhtemelen dünyanın çok sayıda popüler Potter – Josiah Wedgwood – bir çömlekçinin tekerleğini kullanamadı.

Ve Josiah’ın torununun Charles Darwin’den başkası olmadığını mı anladınız? Yoksa kölelik hareketinin kaldırılmasında aktif bir figür mi?

Aynı şekilde Josiah’a para iade garantisi, ücretsiz sevkiyat gibi şeyler için teşekkür edebiliriz ve bir tane ücretsiz olsun-tüm fikirleri.

Özellikle ürünlerin arkasındaki zanaat çok dikkat çekici olduğu için Wedgwood’un bir ev adı olmaya devam ettiği sorusu yok. Bir çırak, usta bir zanaatkâr olmak için 10 yıl boyunca antrenman yapmak zorunda kaldığında, her öğeye ne kadar iş yaptığını tam olarak anlarsınız.

Ama nihayetinde, tüm bu gerçekler akşam yemeği partiniz sırasında konuşma puanları üretirken, arkadaşlarınızın tadını çıkardığı yemeğin altında Wedgwood tabaklarına sahip olmak gerçek bir zevktir.

Çağdaş akşam yemeği partisi

Kendi kurallarınızı belirleyin! Basit bir şey pişirin veya arkadaşlardan bir tabak getirmelerini isteyin. En iyi arkadaşlarınızla rutin bir tarih yapın veya yeni tanıdıkları davet ederek arkadaş grubunuzu büyütmek için bir etkinlik olarak kullanın.

Arkadaşlarla bir masanın etrafında toplanması, en iyi konuşmaların yanı sıra anıların yapıldığı yerdir.

Biz Wedgwood ürünleri hediye edildi, ancak bizim görüşlerimiz kendi kalıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *