Rahatlamanın ne anlama geldiğini gerçekten biliyor musunuz? Spicers Tamarind Retreat’te

Gardners’ın Cascades’in kulaklığındaki gün spa anason, Hinterland kasabası Maleny’nin dışına düşer, Day Spa Anise Günü Spa, güneş kıyısının bu güzel kısmına başka bir sükunet getirir.

Maleny, yemyeşil manzarası ve derin barış duygusu ile popülerdir. Gıda tekliflerinden bahsetmiyorum bile.

Ancak Vadinin başındaki tropikal yeşilliklerde Obi Obi Creek’e gizlenmiş şehrin doğusunda, Maleny’nin sunduğu her şeyi büyüten, büyük bir lüks levhayla servis edilen bir günlük spa var.

Day Spa Anason videomuza buradan göz atın:

Spa Anason Spicers Tamarind Retreat

Avustralya çevresindeki birçok Spicer’ın geri çekilmesine bağlı gün spa gün spa anasonunun ahlakı, dışarıyı getirme duygusudur.

Ancak Tamarind Retreat’teki Spa Anason bunu zekice başarıyor.

Tropikal bitkilerle çevrili küçük bir sarma yolunun sonunda gizlenmiş olan gün spa anason girişi sizi karşılıyor ve sizi resepsiyon ve salon alanına götürüyor.

İndüksiyon formunuzu doldururken ve tedavilerinizi seçerken, recliner’lara geri dönebilir veya güverteden manzaradan zevk alabilirsiniz.

Bu günün iç ve dışındaki çizgilerin bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar bu kadar çok örnek olan güverte. Ağaçların ötesinde, Birdsong ve Lilting müziğinin ortasında Gardner’in kovalama sesleri tonu ayarladı.

İmza Çiftler Tedavi Deneyimi

Organik barış tedavimiz-olağanüstü iki buçuk saatlik bir şımartan-özel bir hidroterapi spasında 30 dakika olan Begin.

Mayolarımıza dönüştükten sonra, magnezyum açısından zengin bahar suyuyla dolu, yıpranmış kasları canlandırmak için en iyisi olan kendi 2x4m jakuzimizin ücretsiz dizginliliğine sahibiz*. Güverte gibi, hidroterapi günü spa çim ve yağmur ormanlarına bakar ve duvar veya pencere olmadığı için yüzerken düşmeleri net bir şekilde duyabilirsiniz.

Ayrıca, sadece kullanımımız için bir sauna ve yarım saatlik ıslatmamızın sonunda durulmamız için bir yağmur duşu da var.

Daha sonra, tedavinin hizmet sonu için hazır komik iç çamaşırlarımız, önlüklerimiz ve terliklerimize dönüşüyoruz.

Terapistlerimiz Olivia ve Kay bizi, mermer havzalarda aromatik bir ayak ritüelinden zevk aldığımız ayak günü spa odasına götürür, o zaman iki masaj masası, büyük bir taş bulduğumuz tedavi odasına uygundur Banyo ve bir tarafa ıslak odalı duş.

Tam vücut vanilya fasulyesi kreması ile başlayarak hafifçe eksfoliye olan ve pürüzsüz olan. Bir kez cilalandıktan sonra, cildimizi yatıştıran, nemlendiren ve rahatlatan ve lüks bir sıcak havlu kozasına sarılan, organik bal ve kakao tereyağının çamur maskesi ile kaplanırız.

Duş odasında duruluyoruz ve temiz komik iç çamaşırlarına dönüşüyoruz (maske her yere ulaşıyor!) Ve masaj yataklarımıza geri döndü ve masajlarımızın bir düğmeye dokunmasında yükselebileceği, alçaltabileceği ve bir uzatma pozisyonuna dönüşebiliyor.

Ve sonra tam vücut masajı başlar.

Susundan bir masaj kremi kullanarak, masaj yağı olarak işlev gören nemlendiren güzel bir Avustralya kozmetikleri, Olivia ve Kay, bedenlerimizden her anksiyete atomunu çözüyoruz gibi hissettiriyor.

Tedaviyi bitirmek için, çok daha sulu ürünler kullanarak ultra nemlendirici bir yüzümüz var ve daha sonra kısa bir meditasyon ve farkındalık egzersizi ile gerçek dünyaya geri getiriliyoruz.

Gün spa anasonundan son bir tedavi

Giyindikten sonra, bizi bekleyen özel bir muamele bulduğumuz salona geri dönüyoruz.

Güvertede sadece bir bardak köpüklü değil, aynı zamanda orman ve düşmelerin seslerinden zevk alırken otlatmamız için hoş bir peynir ve charcuterie tabağı **.

Bu zamana kadar, öğleden sonra, ancak hafif öğle yemeği eterik bir ziyafet gibi geliyor. O kadar geri döndük ve rehidrasyon yaptık ve cildimiz çok nemlendirildi, sanki dünyadaki her sorun gitmiş gibi.

Bir süre sonra – ne kadar süredir güvertede olduğumuz hakkında hiçbir fikrim yok, sadece zaman izini kaybettik değil, aynı zamanda artık da umursamıyoruz – resepsiyona geri dönüyoruz, Day Spa anason yöneticisi Lisa ile sohbet ediyoruz , biraz nemlendirici alın ve yandaki kiralık mülkümüze geri dönün.

Spicers Tamarind Retreat’te kalıyoruz. Bundan daha fazla adım atabileceğimizi sanmıyorum!

Spicers Tamarind Retreat’teki zamanımızın inceleme ve video yoluyla buradan göz atın.

*Hidroterapi Günü Spa isteğe bağlı bir ekstra ve çok fazla paket aldığınızda ücretsizdir. Aksi takdirde 30 dakikalık bir oturum rezervasyonu yapabilirsiniz.

** Peynir ve Charcuterie tahtasını gün spa’da bir ücret karşılığında rezerve edebilirsiniz.

Lisa, Olivia ve Kay tarafından Spicers Day Spa Anise Tamarind’in medya konukları olarak şımarttık ve Sunshine Coast’u ziyaret ettik, ancak görüşlerimiz kendi kalıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *