Barcelona’nın yanı sıra: Zorlu Bağlantı Devam ediyor

Maceracı Kate, bağlı kuruluş bağlantılarından oluşuyor. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masraf olmadan tazminat yapacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Geçtiğimiz Mart ayında Barcelona’yı ilk kez kontrol ettim. Hatırlayabileceğiniz gibi, büyük ölçüde yetersiz kaldım, şehri kirli, kalabalık ve İspanya’nın geri kalanına kıyasla pahalı keşfettim ve büyüleyici tasarım bile ruhlarımı kaldıramadı.

Bu Eylül, TBU ve Bloghouse arasında Barselona’da geçirmek için bir gün geçirdim. Peki, ikinci kez Barcelona modifikasyonu hakkındaki bakış açım oldu mu?

Şey … belki biraz.

Açık bir zihinle girdiğim kadarıyla, yaz aylarında Barselona, ilkbaharın başlarında Barselona’dan o kadar farklı değildi – sadece sokakların çok daha sıkışık olduğu ve şehirlerin hepsini yönetmiş gibi görünüyordu Turistler tarafından çok daha fazlası. Buna ek olarak, hava durumu çok zaman boyunca bulutlu ve yağmurlu arasında değişti ve bir Pazar günü orada olduğumuzu düşünürsek, pazar da dahil olmak üzere birçok cazibe merkezinin kapatıldığı düşünülür.

Bununla birlikte, Barcelona bu sefer çok daha güzel görünüyordu. Özellikle güneşin ortaya çıktığı birkaç dakika boyunca ve tüm sokak ışıkla sarıldı.

Peki bu sefer Barselona’da zevk almak için ne yaptık? Çok fazla jambon yedik.

İyi arkadaşlarım Dylan, Emma ve günümüze öğle yemeğiyle başladım (günümüz öğle yemeğiyle başladı mı? Evet! İspanya! Her ne geç başlıyor!) Yakın bir restoranda. Tinto de Veranos’umuzla birlikte büyük bir tabak Jamon Iberico aldık, o kadar iyiydi, Nutty Flat her dilime mermeddi, günün geri kalanını mutlu bir bulanıklık haline getirdi.

Sıradaki? Erotik Müzesi. Las Ramblas’ın merkezinde idealdir ve her zaman geçerken şaka yapmıştık. Neden gerçekten içeri girmiyorsun?

(Bu büyük olasılıkla burada yayınlayabileceğim tek fotoğraf.)

8 Euro, bir fincan şampanya dahil ve kesinlikle buna değdi. (Ve sadece ücretsiz WiFi’ye sahip oldukları için değil). Müze, Japon karikatürlerinden Afrika heykellerine kadar, dünyanın dört bir yanından erotik bir sanat kitlesidir.

Ek bir bonus mu? Balkonun üzerine çıkın ve Las Ramblas’taki turistler size işaret etmeye ve gülmeye başlıyor. “Onlara bakmak! Onlar gerçekten o müzede! ”

Günümüzden yüzleşmek için mi? Hatta çok daha fazla jambon. Müzeden çıkarken sola dönüp solunuzdaki ilk caddeyi ele geçirirseniz, bir koni de dahil olmak üzere tüm gelişmelerde Jamon Iberico sunan büyüleyici bir mağaza keşfedeceksiniz.

Bir konide jambon!

Beş avro için, lezzetli bir jamon konisi var. Dünyada bir konide yeterli et olmadığını belirten herhangi bir kişinin İspanya’da zaman geçirmesi gerekir.

Ve jambon dolu pusumla çarpıcı Gotik çeyrek ile yürürken, bu sefer Barselona’da çok daha rahat hissettiğimi fark ettim. Harika bir Barcelona oteli rezervasyonu ve benimle iki mükemmel iyi arkadaş sahibi olmak arasında, her türlü soyguncuları savuşturarak, el çantamın üzerinde kamburlaşmış olmak için dolaşma gereksinimini hissetmedim.

Bu sefer Barcelona paket servisi var mı? Hala benim tercih ettiğim şehirlerden biri olmayabilir – ancak orada mükemmel bir zaman geçirdim. Bu zamanın yanı sıra, İspanya’daki en önemli şehre ısınıyor olabilirim!

Sonraki okuyun:

Barcelona’da nerede kalmalı

Katenever’den e -posta güncellemeleri alın bir yayını kaçırın. Her zaman abonelikten çıkın!

İlk NameFirst Adı
Son Namelast Adı
E -postanız e -postanız
Göndermek

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *