AK Aylık Özet: Ağustos 2015

Maceracı Kate, bağlı kuruluş bağlantılarından oluşur. Bu bağlantılardan satın alma yaparsanız, size ek ücret ödemeden bir komisyon kazanacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Bir aslan gibi ve kuzu gibi dışarı çıkan yürüyüş mü? Bu benim Ağustos ayımdı. Doğu Sicilya’da vahşi bir ikramdan önce Riga’da galivanting ile başladı. İskoçya ve İzlanda’da biraz yavaşladıktan sonra, Massachusetts’e geldim ve bir durakla uğraştım.

Bu ay birkaç şey oldu: bir aile gezisi, 31. doğum günüm ve yıllar içinde karşılaştığım çok zorlu bir yer. İşte Ağustos ayında düşen şey.

Hedefler ziyaret edildi

Riga, Letonya

Zafferana Etnea, Taormina, Aci Trezza, Etna Dağı, Castanea Delle Furie, Avola, Siracusa ve Ragusa, Sicilya

Edinburgh, İskoçya

Reykjavik ve Altın Çember, İzlanda

Reading, Salisbury, Newburyport ve Boston, Massachusetts, ABD

Favori destinasyonlar

Siracusa. Siracusa’nın eski şehrini tutan ada Ortigia’ya deli gibi aşık oldum. Yağmur fırtınasından sonra en iyi ışıkla orada olmak daha da iyi hale getirdi.

Riga. Büyük şehir, müthiş yemek, inanılmaz eğlenceli ve çok daha iyi bilinmediği için zeminim.

Aci Trezza. Soğutulmuş, kesinlikle yerel ve diğer sıradışı yerlerin aksine, Sicilya’da, tamamen rahatlatıcı, kontrol ettik.

Edinburgh. Her zaman dünyanın en sevdiğim şehirlerinden biri olacak ve sadece orada olmak beni sevinçle dolduruyor.

Önemli Noktalar

Ailemle seyahat ediyorum. Letonya, Sicilya ve İskoçya’daki aile köklerimizi izleyen annem ve kız kardeşimle Avrupa’ya seyahat etmek için müthiş bir zaman geçirdim. Her zaman hayal ettiğimiz yerleri bağlama ve görmek için bir zamandı.

Edinburgh Fringe Festivali’nde sallanıyor. Tüm zamanların en sevdiğim festivallerinden biri, en rahat hissettiğim festivalden bahsetmiyorum bile! Yani şehrin her yerinde, hepsi süper çukur için birçok performans. Bütün ay kalabilirdim.

Siracusa’da en iyi fotoğrafçılık koşullarına sahip olmak. O ışık. O gökyüzü. Bu sadece Thund-On-Thunderstorm görünümü. Sizin için tam bir fotoğraf denemesi hazırlamak için sabırsızlanıyorum.

Edna ve Joe’yu Boston’da bir yemek taramasına götürmek. Edna beni zaten Singapur ve Paris’te en iyi yemeğe götürdü, bu yüzden Boston’daki en sevdiğim yerlerden bazılarında yemek için onu ve partnerini dışarı çıkarmaktan heyecan duydum! Toro’nun efsanevi mısırından istiridye atıcılarına, Guinness ile inek tipi frappes’e kadar müthiş bir gün geçirdik.

Snapchat’teki ilk doğum günüm! Facebook doğum günü dileklerinin güzel olduğunu düşündüyseniz, Snapchat’te bir doğum gününüze kadar bekleyin! Resim, çizim ve hatta şarkı söyleyen okuyuculardan çok tatlı, nazik mesajlar aldım! Çok dokundum.

Etna Dağı’nda meditasyon. Belki de yanardağın gücüydü, ama aylar içinde sahip olmadığım bir netlik seviyesine ulaştım.

Eğlenceli bir Edinburgh buluşması. Edinburgh arkadaşları, blog yazarı arkadaşları ve birkaç okuyucu Edinburgh’da bir gece için geldi. çok eğlenceli!

İzlanda’daki en iyi mücevherleri bulmak. Nadiren hediyelik eşyalar alıyorum, ama eğer yaparsam, normalde mücevher. Bir çift mavi zirkon ve gümüş küpe ve bir yüzüğe aşık olduktan sonra, annem onları doğum günü hediyem için benim için aldı.

Zorluklar

Oh, o zaman annem ve ben kendimizi devasa bir hamamböceğe sahip bir girişe kilitledik. Şaka yapmıyorum. Avola’daki yerimiz daire veya kınamak ve ön kapı arasında bir girişi vardı ve iç kapı içindeki anahtarlarla kapalı. İçeri giremedik; Dışarı çıkamadık; Tüm bunlar sırasında devasa bir hamamböceği koşuyordu. Biz bizi tamamlamak için bizim zavallı ev sahibi Giovanni çağırmak zorunda kaldı; Neyse ki, o yakınlardaydı ve dakikalar içinde geldi!

Sicilya’nın bölgelerinde herhangi bir bireyi anlayamamak. İtalyanca konuşuyorum ve bu günlerde pek iyi konuşmasam da, Sicilya’ya gelene kadar her zaman İtalya’da geçip hayatta kalabildim. Turistik alanlar kolaydı, ancak Castanea gibi yerlerde lehçelerinin bir kelimesini anlayamadım ve beni anlayamadılar!

O korkunçtu. Bunu resmi aile çevirmeni olma baskısına ekleyin ve ben bir noktada gözyaşları içindeydim.

Sicilya’da sürüş. Hafta yürekli için değil ve Sicilya’nın yalnız bir gezgin için çok zor bir yer olacağını düşünmem için bir nedeni için değil. GPS’i gerçek yollarla sıralamak için bir kişiye ihtiyacınız var, çünkü sola dönmeyi söylediğinde, birbirlerinin on feet içinde üç sol var! Oh, ve ızgaralı şehirlerde durma işaretlerinin eksikliğine, şiddetli hız ve bagaj kapısına ve insanların kırmızı ışıklarda nasıl durmadığına başlamayalım …

Canım yandı. Bu ay koşuyorum – aşağıda çok daha fazlası – ve tıpkı dokuzuncu günüme girdiğimde bacağımı incittim. Shin Splints. Çok acı verici, ama çoğunlukla fitness rejimimi raydan çıkardıkları için üzgünüm.

En popüler gönderi

30 yaşına kadar yapmadığım 30 şey – 30 yaşına geldikten sonra hayatın sıkıcı olduğunu kim söylüyor? Ben değilim! Şimdiye kadarki en çılgın yıllarımdan biriydi!

Diğer gönderiler

Neden Snapchat Mnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *