TNN: Fransa’ya taşınma (Bölüm III)

Hey herkes

Yakın tarihli bir göçebe ağ etkinliğinden bir video daha paylaşmak istedim. Bu tamamen “Fransa’ya taşınma – Bölüm III” ile ilgilidir.

6 Ağustos’ta Stephen’ın “Fransa’ya nasıl adım atılır” başlıklı bir etkinliğe liderlik ettik. 18 Ağustos’ta Stephen’ı 2 saatlik özel bir etkinlik için geri döndük, burada tüm “Fransa’ya taşınma” sorularınıza cevap verdi. Şimdi, Stephen’ı bir * son * zamana geri döndüreceğiz! (İnsanlar bu konuşmayı gerçekten sevmiş ve çok sayıda soru vardı!)

Stephen ABD’den taşındı? t…

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu yazı sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi ziyaretçilerin PERK blog yayınlarına erişmesini sağlayan tek programdır. Üyeler aynı şekilde ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, blog kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarlarına, aylık hediye, tişört, özel para tasarrufu yapan seyahat indirimlerine ve daha fazlasına erişin!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha uygun hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, ancak sevdiğiniz derinlemesine seyahat malzemesini üretmeye devam etmemize yardımcı olursunuz!

En iyisi, abone olmak maliyetleri öğle yemeğinden daha az!

Bu gönderiye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm fantastik avantajlara erişmek istiyorsanız, göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden çok daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *