Dünyanın dört bir yanındaki seksi havuzlar

Maceracı Kate, bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan bir satın alma işlemi yaparsanız, size ek bir masrafla tazminat yapacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
E -posta ile paylaşın

Bu hafta #Frifotos tarzı havuz. Hemen beni gerçekten büyük havuzlar inşa etmek için çaba sarf dünyadaki fantastik otellere inandırdı. Ve sonra harika havuzlar inşa etmek için çaba sarf eden kulüpler var…

İşte dünyanın dört bir yanındaki tercih ettiğim havuzlardan birkaçı:

Ürdün’deki Ölü Deniz’deki Kempinski Ishtar’da – Ürdün’de tercih ettiğim otel – geceleri bu sonsuz havuzda yüzebilir (sayısız havuzlarından sadece biriydi) ve Ölü Deniz’e Bethlehem’in ışıklarına bakabilirsiniz.

Ubud yakınlarındaki Bali, Keliki’deki Alam Sari’de, bu havuzda maliyet süresini sevdim. Yağmur mevsimiydi, bu da tipik olduğundan çok daha huzurlu ve rahat olduğunu ima etti – ancak sabahları hala birkaç saat boyunca başlamak için yeterli güneş ışığı vardı.

Ve şimdi Bali’nin diğer tarafı: Kuta’daki modaya uygun bir havuz kulübü, ilk beyaz partime gittim. Yine de tüm beyaz kullanırken kimse havuza atlamaya cesaret edemedi!

İspanya’nın Granada’daki Elhamra, asırlık havuzlardan payına sahiptir-birçoğu ünlü, bu Nasrid Saraylarda.

Ve elbette, Tayland’daki Koh Phi Phi’deki P. P. Prenses’de iPhone’umla Infinity Havuzunda sık kullanılan “Bu Hayat” çekim.

Ama kimse fantastik Las Vegas gibi havuzlar yapmıyor! Daha önce hiç bir gündüz havuz kulübüne gitmediyseniz, Vegas’a gitmeniz gerekiyor – bu inanılmaz.

TAO Plajı – Arka plandaki gerçek havuz küçük, ancak önemli değil. Öğleden sonra, herkes dans ediyor, parti yapıyor, tekila atışları yapıyordu ve havuzda birbirlerini atıyordu.

Vegas hakkında çok sevdiğim şey, herkesin her zaman mükemmel bir ruh halinde olması ve bunu kesinlikle Tao Beach’te görmenizdir.

XS gece kulübü gece nereye gideceğinizdir. Bazı geceler herkesin dalabileceği havuz kutlamalarıdır; Diğer geceler, havuza atlamak cesaret kırılır veya sınır dışıdır. (Vegas’taki çok sayıda insan kurallara uyuyor.) Bu kesinlikle en seksi havuzlardan biri.

Ve sadece havuz eylemini görmek istediğinizde, Ti’de her zaman Cheesetastic Pirate Show var. Çok fakir bu iyi mi? Hayır – o kadar fakir o kadar fakir ve yine fakirlere geri dönüyor.

#Frifotos herkes için kullanılabilir. Herkesten çok daha fazla resim görmek için #Frifotos’u Twitter’da takip edin.

Dünyada tercih edilen bir havuzunuz var mı? Yorumlarda paylaşın!

Katenever’den e -posta güncellemeleri alın bir yayını kaçırın. Her zaman abonelikten çıkın!

İlk NameFirst Adı
Son Namelast Adı
E -postanız e -postanız
Göndermek

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
E -posta ile paylaşın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *