Flighthub’un Vancouver’daki

Yüce Aile Kaçamaması Rehberi, bir aile kaçışını planlamak her zaman biraz stresli olabilir, farklı programları, etkinlikleri dengelemek ve koordine etmek ve bütçeyi korumakla. Tüm bu planlamaya ek olarak, bu süre zarfında gerçekten nereye gitmek istediğinizi bulmanız gerekir. FLIGHTHUB REVEREY Cevabınız Var: Vancouver, British Columbia. Kanada’nın batı kıyısında ve 2010 Kış Sezonu Olimpiyatları’na ev sahipliği yapan bu şehir, her şeyin ve Flighthub’ın ailenizle keşfetmek için Yüce Rehberi küratörlüğünü yaptı!

Planladığınız gezinin türüne bağlı olarak FlighThub, çok daha fazla açık hava ve macera etkinliğine daha yakın olacağınız için Vancouver’ın Kuzey Kıyısında konaklama aramanızı önerir. Şehir, toplu taşıma yoluyla oldukça mevcuttur, bu nedenle Vancouver’ın batı ucundaki büyük cazibe merkezlerine gidip gelmek yeterince kolaydır. Vancouver’dayken bir otomobil kiralamayı seçmelisiniz, lütfen yerel trafik yasalarına saygı gösterin ve paralı köprülere karşı dikkatli olun!

Vancouver’da kaldığınız süre boyunca FlighThub, Kanada’nın açık hava oyun alanına gitmenizi teşvik eder. Vancouver’ın doğal cazibesi çarpıcı ve şehir parkları ve çevreleyen dağlara ve ormanlara erişilebilirlik, Vancouver’ı kontrol etmek için Flighthub’u çekiyor.

Flighthub’ın yapmasını önerdiği böyle bir açık hava etkinliği (birçokları arasında) Capilano Askı Köprüsü’nün üzerinde yürümektir. Başlangıçta 1889 yılında inşa edilen köprü, 1950’lerin başlarında ana BC cazibe merkezi olmuştur ve çünkü çevredeki koruma çabalarını desteklemektedir. Köprü 140 metreden fazla adım atar ve yerden 70 m’lik askıya alınır. Parkı kontrol etmek ve köprüyü yürümek için fiyatlar değişir ve web siteleri aracılığıyla önceden satın alınabilir. Flighthub, bir piknik paketlemeyi ve günün ormanda oynamasını ve yerel tarihi öğrenmeyi önerir.

Müthiş açık havada oynadıktan sonra Flighthub, Vancouver’daki tarihi Gastown’a giyinmeyi ve vurmayı önerir. Canlı müzik sahnesiyle ünlü olan bu moda alan lezzetli restoranlar, kafeler ve barlarla doludur (çocukları gece otelde bırakmak istiyorsanız), Gastown’un herkes için bir şeyler var! FlighThub, tanınmış Revel Odası’nın kontrol edilmesini önerir. Bu güney tarzı salon, şehirdeki büyük geceniz için en iyi ruh halini ayarlar.

Vancouver’dayken FlighThub, ülkenin yerel tarihini tanımaya teşvik ediyor ve UBC’nin Antropoloji Müzesi tarafından durmayı öneriyor. Müze, insan kültürünün ulusal ve uluslararası projelerini gösteren hem kalıcı hem de kısa vadeli sergilere ev sahipliği yapıyor. UBC kampüsünde yer alan çocuklarınızla zaman geçirin ve West Coast First Nations gruplarının kapsamlı ve ayrıntılı tarihlerini keşfedin.

Pasifik Okyanusu’nu çevreleyen bir şehir olan Vancouver’ın plajları muhteşemdir ve bu nedenle Flighthub, ailenizle kum yayınları inşa etmek için biraz zaman aldığınızdan emin olmak istiyor! Flighthub, Kitsilano Plajı’na (veya yerli halkın dediği gibi kit plajına) gitmenizi ve günü yüzme ve güneşlenme geçirmeyi önerir! Okyanus suyu sizin işiniz değilse, plaj Kanada’nın en büyük açık havuzuna da ev sahipliği yapıyor!

Plajı çok sevdiyseniz ve yedeklemek için biraz daha fazla zamanınız varsa Flighthub, Tofino, British Columbia’ya doğru yol almanızı ve sörf yapmayı öğrenmenizi önerir! Kanada’nın prömiyeri sörf hedefi olarak, Tofino’nun düzenli gelgitleri ve coğrafi konumu onu yeni başlayanlar ve profesyoneller için bir sörf hedefi haline getiriyor! Bazı dalgalar ve ışınlar yakalayın ve bu çarpıcı BC Beach Town’da zevk!

İlişkili

Alaska’daki Rehberler: Birçoğumuz için müthiş kuzeye bir gezi planlayın, Alaska’ya bir yolculuk planlamak devletin kendisi kadar göz korkutucu. Macera parti için bir “ömür boyu” yolculuk, eğer kaçış planlamanıza başlamak için bir rehber kitaba ihtiyacınız olacaksa, bu liste sizi müthiş kuzeye bir adım daha yaklaştıracaktır.
10 Mayıs 2011 “Alaska”

Bir milli park ailesi tatili için 10 kitap, Amerika’nın ulusal parklarından herhangi birine bir yolculuk planlıyor, bu konuda çok sayıda insan okuyor. Özellikle yedekte çocukları olan bir milli parka giden aileler için, ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için araştırma şarttır. Madeni para toplamaktan konaklama seçmeye ve vahşi yaşamı bulmaya kadar, burada…
19 Ekim 2010 “Hediyeler ve Dişli”

Albuquerque: Ailenin cesur, cesur ve macera arayan macera arayan ailesi için en iyi kaçış hedefi? Eğer öyleyse, Albuquerque, New Mexico bir sonraki aile tatiliniz için ideal bir yer. Eski Hint ve İspanyol kültürlerinde sızan bu nefes kesici yüksek çöl bölgesi, çok çeşitli heyecan verici aktiviteler keşfetmek için ideal bir yerdir. İşte heyecan verici ve heyecan verici…
10 Şubat 2016 “Konuk Postası”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *