5 Foodie Keşfediyor-Büyük Yumurta, Glutensiz Ekmek, En İyi Uzay Servisi, Bush Tucker ve Pho

Arkadaşlarımızla harika yemekler paylaşmayı ve içecek fikirlerini paylaşmayı seviyoruz-gerçekten Bizi Bay ve Mrs Romance’den bloglamaya aldım. Harika bir hile öğle yemeği yeri, yeni bir karışık içecek veya bira, hatta evde yemek pişirmek için yeni bir ürün keşfetmekten çok daha iyi bir şey yoktur.

Bizim son 5 foodie keşfediyor her şeyi tatlı. Ayrıca nabzlarımızı yarışı alırken, bu sadece bir şeker acele olabilir!

Bu sefer hepimiz çok daha lezzetli gelişlerle ilgiliyiz. Bana tabağımla yüzleşmek istememi sağlayan şeyler ve sadece olumsuz.

Glutensiz ekmek ve suçsuz yumurtalardan en iyi uzay hizmetine ve şimdiye kadar sahip olduğumuz Bush Tucker yemeklerine kadar, tam burada 5 foodie bulgularımız.

Kaya şık yumurta

Archerfield Farm’daki tavuklar gerçek bir rockstar hayatı yaşıyor. Sadece kümesleri Hen Penthouse olarak adlandırılmıyor, aynı zamanda 80 dönümlük mülkün tam çeşitliliğini de alıyorlar. Daha da iyisi, yaratıcı INXS yöneticisi Chris Murphy’den başkası değil!

Murphy hanehalkı yıllar boyunca organik ve etik olarak çiftlik yapmak için zor çalıştı ve bu onların en güncel çabaları. 48 saat içinde çiftlikten eve dönme güvencesi ile yumurta alabilme kavramı son derece hoş karşılanmaktadır.

Bu yumurtalar Sydney’deki uzman mağazalardan sunulmaktadır – burada size en yakın olanı keşfedin.

Protein Bread Co.

Glutensiz ekmek ile ne elde edersiniz:

Brüt tat, ufalanan ve yemek için imkansız, tost, korkunç doku, emici, tatsız, sizi biraz aç hissettiriyor.

Protein ekmeği ile ne elde edersiniz:

Bunların hiçbiri. Aslında, bu ekmekten rutin ekmek yediğimden daha dolgun hissediyorum. Bu, içinde çok fazla protein var – aslında hizmet başına 16.4G.

Aynı şekilde, içinde Chia tohumları gibi inanılmaz derecede gıdalar var ve hizmet başına sadece 2,4 g ile karbonhidratlarda son derece düşük.

Tek dezavantajı biraz pahalı olması. Mrs R’nin somunu için ne kadar ödediği biraz şok oldum, ancak çok iyi donuyor, böylece sonlandırabilirsiniz.

Bizi bu olağanüstü ürüne koyduğunuz için Nikki’ye teşekkür ederiz.

Qt Gold Coastline Uzay Servisi

Son birkaç gündür Queensland’daki QT Gold Coastline Hotel’de bir seminere gittik. Seminerdeki catering iyi olmasına rağmen – Bar Stingray’ları gibi, kalabalıktan kaçmak, alanınızdaki telefonu seçmek ve yiyeceklerle ilgili olana kadar bunkmak gibi bir şey yok.

Bayan Romance, balık takolarını satın aldı ve esasen bir domuz eti mide burger ve lezzetli patates kızartması olan halsiz kızartma domuz hamurunun cazibesine dayanamadım. Aynı şekilde, jalapeño ve sıvı peynirle kaplı bir kase özel patates kızartması satın almak için göreve bağlı hissettik.

Birkaç gün sonra, birkaç gün sonra bir burger daha aldım – bu sefer ayran kümes hayvanları burger etrafında – ve bir kez daha tam olarak ne kadar lezzetli olduğuna şaşırdım.

Kingfisher Bay Resort’ta Bush Tucker

Avustralya’da birkaç Bush Tucker gezisindeyiz. Bize her zaman Avustralya Aborijinlerinin binlerce yıldır yaşadığını göstermeyi garanti ettiler ve bununla birlikte, nereye bakacağımızı anlarsak, bunu Outback’te başarabiliriz.

Queensland, Fraser Adası’ndaki Kingfisher Bay Resort’un Seabelle restoranındaki bu ders, insanların çevrimiçi olarak neler yapabileceğini göstermekten çok daha fazlasını yapıyor. Gastronomik bir keşif.

Timsah, Emu’dan biberli kireçlere ve parmak kireçlerine kadar her türlü şeyi denedik. Her birinin kendine özgü bir lezzeti vardı ve hepsi restoranın menüsünde kullanılır, bu da olağanüstü ve Fraser Adası’na kendi başına bir geziye değer.

PhD Marrickville’de Viet Pho

Birkaç yıl önce, Bayan Romance ve ilk kez Vietnam PHO’yu (biraz ‘kürk’ gibi telaffuz etti) denedim. Abartılı olacağımıza inanarak, biraz daha pahalı ‘özel’ seçeneği aldık. Bu konuda özel bir şey yoktu… Vietnamca’daki ‘özel’ kelimesi ‘yanlış ve çeşitli karkas belirtmedikçe.

Bu yüzden PHO’yu uzun süre görmezden geldik. Ki bu aptalca. Lezzetli bir yemek… sadece özel seçmeyin!

Bir hafta önce, Paul’umuzun arkadaşları ve Refoila’dan Ewelina ile yemeğe gittik. Bizi Marrickville’de doktora ettiler, burada en iyi Pho’nun Cabramatta dışında olduğunu belirttiler.

Ben aç [açgözlü] hissediyordum ve büyük [yüzme havuzu] beden sığır Pho için gitti. Bu çok fazla yiyecekti ama sana ne dedim, o büyük muhteşem piçleri tamamladım! Mükemmeldi. Grubumuzdaki diğerleri ücretsiz çeşitliliği Pho’ya sahipti. Chook kemik üzerinde olduğu için kümes hayvanları biraz zahmetli görünüyordu, ancak yine de büyüktü.

Hiç yeni olan gerçekten serbest menzilli bir yumurta yedin mi?yardım? Vietnam restoranlarında ne satın alıyorsunuz? Normalde Uzay Servisi menüsünden ne satın alırsınız? Bize yorumlarda keşfettiğiniz her şeyi anlatın!

Resimler Protein Bread, Archerfield Farm ve Mr & Mrs Romance tarafından izniyle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *