Yangzhou, Çin: Eski Şehri Kontrol Etme

Yangzhou, Çin gizli mücevherlerle dolu. Şu anda birkaç kez eski kasabaya gittik, ancak tam olarak ne kadar şehrin o kısmına girersek gidelim, gördüğümüz şeye her zaman hoş bir sürpriz var! Geçen hafta sonu Amerika, İngiltere ve Kolombiya’dan birkaç iyi arkadaşımızla dolaştık. Hepimiz kendi şehrimizde turist olmak için mükemmel bir zaman geçirdik.

Farklı hayvan şekillerinde ev yapımı şeker satan dostça bir satıcı. Yangzhou, Çin.
Colleen, Nick, Rosemary, Jhonny ve Eski Kent, Yangzhou, Çin’de Simon.

Daha turistik bölgedeki tasarım çok güzel (restore edilmiş olsa bile), ancak dayak yolundan saptığımızda ve bazı geçitleri keşfettiğimizde, orijinal Çin’in bulunduğu yer burası.

Yerliler çamaşırlarını yapmak için kuyuda toplanıyor. Yangzhou, Çin.
İçinde gülümseyen yüzleri olan eski, ufalanan evleri geçtik. Bize 89 yaşında olduğunu söyleyen güneşte oturan yaşlı bir bayanla konuştuk. Düzenlemesindeki karakter ve karakteri dikkat çekiciydi. Çamaşırhane yapmak için bölgesel kuyu etrafında toplanan ve taze yakalanan tavşanlara, güvercinlere, kurbağalara ve satılık bir sülünlere hayret eden bir grup komşu gördük! Ne yazık ki Road-Sill satıcısı için, harika öğle yemeğimizden doluyduk ve ürünlerini satın almayı düşünmüyorduk.

Eski şehirde 89 yaşındaki dostça bir bayan, Çin, Çin.
Biz eski şehirde lezzetli bir yangzhou öğle yemeği grubu.
Kanalın yakınındaki bir kart oyunu. Yangzhou, Çin.
Hepimiz yöntemimizi birçok çarpıcı kanaldan birine indirdik, yanı sıra bölgenin huzurunun tadını çıkarırken yürüdü. Bird & Flower Market’e yönelmenin yanı sıra kart oyunu oynayan bazı bölgesel adamlar tarafından geçtik. Bu pazar her şeyi sundu. Komünist propaganda, tam yetişkin köpekler, çiçekler, balıklar, vazolar ve kuşlar vardı. Kesinlikle büyüleyici bir ürün karışımıydı!

Sudan güzel yansımalar. Yangzhou, Çin.
Dünyayı sırt çantasıyla çevrelerken ve kendi arka bahçemizdeki manzaraları bulmak için her zaman yan alacakları ve daha az trodden yolları kontrol etmekten zevk alıyoruz. Yangzhou’da görülecek çok şey var ve eski şehir burada yaşamayı sevmemizin birçok nedeninden sadece biri!

Bu gönderi gibi mi? İğnele!

Feragatname: Yoldaki Keçiler, Amazon ortağı ve aynı zamanda diğer bazı perakendeciler için bir bağlı kuruluş. Bu, blogumuzdaki bağlantıları tıklatırsanız ve bu perakendecilerden satın alırsanız komisyonlar yaptığımız anlamına gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *