TNN: Lightroom ile Instagram için seyahat resimlerinizi tam olarak nasıl düzenleyeceğiniz

Herkese merhaba,
Özellikle Instagram için çok daha iyi malzemenin nasıl üretileceğini tam olarak keşfetmek ister misiniz?
Malzeme tarafından bunalmış olduğumuz ve ayrımdan etkilendiğimiz bir çağda, öne çıkan zorlayıcı materyal üretmek her zamankinden daha önemlidir. Ayrıca, fotoğraflarınızı bir sonraki seviyeye çekmenize yardımcı olabilecek bazı basit oyun değiştiren teknikler de vardır.
Özellikle Instagram için Lightroom düzenleme fikirlerini kapsadığı için Travelfreak’ten deneyim seyahat profesyonel fotoğrafçısı Jeremy Scott Foster’a katılın. Konuları ele alacak …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu makale sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi ziyaretçilerin blog yayınlarından yararlanmak için erişmesini sağlayan tek programdır. Üyeler aynı şekilde ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, bloglama kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarlarına, aylık hediye, tişört, özel para tasarrufu gereken özel seyahat indirimlerine erişin!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha ucuz hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, ancak sevdiğiniz kapsamlı seyahat malzemelerini üretmeye devam etmemize yardımcı olursunuz!

En iyisi, abone olmak maliyetleri öğle yemeğinden daha az!

Bu makaleye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm olağanüstü avantajlara erişmek istiyorsanız, Nomadic Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *