Benzersiz Oregon fuarları ve kutlamalar

İşte beş fuar ve Oregon’un belirtisini gerçek ve otantik bir şekilde deneyimlemenizi sağlayacak kutlamalar.

Oregon Bölge Fuarı

İnternet sitesi:

Oregon Bölge Fuarı, şimdiye kadar katıldığım en inanılmaz tuhaf etkinlik. Bu yıllık üç günlük fuar, Eugene’nin kenarında küçük bir mahalle olan Veneta’nın hemen dışında düzenleniyor. Etkinlik, eğlence, kültür, yemek, sanat ve edebi liyakat koleksiyonudur. Yirmi iki aşama ve performans alanları bu yılın web sitesinde, geçit törenlerinin yanı sıra yazılmamış tiyatroların yanı sıra katılımcılardan ve sanatçıların vaudevillian patlamalarını hesaba katmıyor. Sadece bir öğleden sonra gittik, her şeyi almak için neredeyse yeterli zaman değil; Birçok insan, tüm hafta sonu boyunca yakın halka açık bir kampta kamp kurar. Tartışmaya değer, bu olayın muhtemel PG-13 doğasıdır; Gençlerimiz iyi oldu, ancak insanların beards’ını kapsayan birkaç hasta put tilki kuyruğu gördük.

McMenamins UFO Festivali

İnternet sitesi:

En eski güvenilir UFO’nun resmi 1950’de McMinnville, Oregon’da çekildi. Son on yedi yıldır McMenamins Hotel Oregon, kasabanın yıllık UFO festivali için yabancı merkezi olmuştur. Etkinlik Mayıs ayında dört gün sürüyor, ancak etkinlik Cumartesi öğleden sonra uzaylı geçit töreniyle sonuçlanıyor. Bu, Oregon Wierd’i korumaya yardımcı olan eğlenceli bir etkinlik! Bu hikayedeki son yıllarda McMinnville Alien kutlamalarında bu dünya dışı deneyimimiz hakkında daha fazla baktı.

Oregon Trail® Game 5K

İnternet sitesi:

Tarih: 7 Ağustos 2016

1980’lerin bir genciyseniz, okulda Oregon Trail® bilgisayar oyunu oynadınız. Mirasını gerçek dünya Oregon Trail’in sonu olarak kucaklayan Oregon City şehir merkezindeki insanlar, şehir merkezinde etkileşimli ve 5K eğlenceli bir koşu üretti. Geçen yılki açılış yarışına katıldık; Her katılımcıya bilgisayar oyunundan bir işlev atandı (çiftçilerimiz, bankacılarımız ve bir marangozumuz vardı), hızımızı (sabit, yorucu veya yorucu) ve gıda rasyonumuzu (dolgu, yetersiz ve çıplak kemikler). Kilit karar noktaları yarış kursu boyunca sahnelendi. Yiyecek mi arıyorsunuz, fırtınayı bekleyin, yerlilere danışın mı yoksa nehirden veya Ford’a danışın mı? Katılımcılar yüzey hattını geçtikten sonra nihai sonuçlarını alıyor mu? Biz sadece bir kişimiz dizanteri öldü!

Bu ev dostu etkinlik (1) size en iyi kaputunuzu giymek için bir neden sunar ve (2) yiyecek, etkinlik ve müzik ile daha büyük bir ilk şehir etkinliğinin bir parçasıdır.

BAŞ BENİM GÜNÜ

İnternet sitesi:

Tek bir Orta-Oregon etkinliği, Eugene ve Albany’nin yarısında bulunan küçük bir mahalle olan Brownsville, Oregon’da Stand By Me Day. “Stand By Me” filminden sahneler, 1986 yılında Calapooia Nehri üzerindeki ikonik kafes köprü geçişi de dahil olmak üzere Brownsville’de (veya filmde çağrıldığı gibi Castle Rock) çekildi. Bu yılki etkinlik, Astoria kasabası “Goonies” filminden yıldız konuklarını tuttuğu için geçen yıl kaçırdığımız bir şey olan filmin 30. yıldönümünü kutlayacak. Goonies Günü 7 Haziran’da her yıl düşüyor (daha fazlasını buradan okuyun).

Kuzeybatı Sanat ve Hava Festivali

İnternet sitesi:

Sunrise’da bir balona katılmak, uzun bir süre konteyner listemdeydim ve son olarak geçen yıl Albany’deki Northwest Art & Air kutlamalarında geçtim. Üç günlük yıllık etkinlik özellikleri Sabah balonu, diğer etkinliklerin yanı sıra yıllık bir mahalle festivalini bekleyebileceğiniz aktivitelere ek olarak gece parlamalarının yanı sıra, sanat satıcıları, araç şovları, yemek tezgahları, eğlence ve bir şarap da bekleyebileceğiniz aktiviteler Micro Brew Bira Bahçesi olarak. Genç Kartal uçuşlarının yanı sıra iki kanatlı, balon ve helikopter sürüşleri, doğrudan Timber-Linn Memorial Park’ın karşısında bulunan Albany Belediye Uçuş Terminali’nden çıkıyor.

Devleti kontrol etmeye devam ederken daha fazla kavram ekleyeceğim. Veya bizim için bir öneriniz varsa, aşağıya bir yorum bırakın.

Bu hikayeyi yer imlerine ekleyin veya daha sonra sabitleyin!

Mutlu parkurlar!

İlişkili

Aileler için en iyi 10 kış kutlamaları, bu kış festivallerinden birinde kış sporlarının yanı sıra şenliklerin de tadını çıkarın. Bu yıl sadece en iyi 10 kutlama seçmek zordu, bu yüzden favorilerimizin çoğu büyüyor ve etkinlikler ekliyor. Bunlar 2011 için en iyi seçimlerimiz.
10 Ocak 2011 “Geçit törenleri”

Oregon’daki Uzaylılar: McMinnville UFO FestivalPortland, Oregon genel garipliğe sigorta talebinde bulunuyor, ancak yakın mcminnville her Mayıs ayında uzun bir hafta sonu için ilginç kucaklıyor. 1950 yılında Life Magazine’de yayınlanan, McMinnville’in eteklerindeki Trent ev çiftliğinde çekilen grenli siyah beyaz resimler, filmde yakalanan en eski güvenilir UFO resimleri hakkında düşünülüyor.
30 Mayıs 2015in “Oregon”

Aileler için en iyi 10 yaz kutlamaları, Wish-We-We-We-Weing-One-yıl yaz kutlaması listemizi daraltmak neredeyse imkansızdıS sadece 10 favoriye. Sonunda, muhtemelen hiç duymadığınız birkaç tane ile serpilmiş ikonik, ünlü kutlamalar seçtik. Coğrafi çeşitliliğin yanı sıra yol gezisi dostu ammenitler veya yerler hedefledik. Eğer yapmasaydık …
25 Mayıs 2010 “Mevsimsel Seyahat”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *