Filipinler, Laguna, Filipinler’de

Enchanted Kingdom’u kontrol etmenin 10 nedeni Disneyland yoktur, ancak gururla birinci sınıf tema parkı, Laguna, Filipinler’de büyülü krallık var. Sta’da kaldığımdan beri. Rosa, Kandace (Kach’ın en küçük kız kardeşi} ile Enchanted Kingdom’a gitmeliyim. Aynı zamanda onların yerine çok yakın. Cebu’ya uçuşumu yakalamak için havaalanına gitmeden önce tüm Cumartesi öğleden sonra EK’de geçirdik.

İlk kez Enchanted Kingdom’da ve Laguna’da, bu yüzden orada zamanımda kesinlikle eğlendim. Ayrıca San Pablo, Laguna, Filipinler Rehberi ve Liliw, Laguna, Filipinler Rehberi’ne de göz atabilirsiniz! Ama önce EK ile ilgili deneyimime göz atın:

Okuyabileceğiniz diğer makaleler:

Filipinler’deki Popüler Şehirler İçin Seyahat Rehberi – Filipinler’de yapabileceğiniz 25 günlük geziler

Laguna, Filipinler’de büyüdüğünüz veya yaşadığınız işaretler

Manila, Filipinler’deki Intramuros ve Binondo’ya Güzergah ve Seyahat Rehberimiz

Cebu, Filipinler’de yapılacak en iyi 10 şey [fotoğraflarla]

Filipinler Turist Vizesi – Filipinler’i kontrol etmek için turist vizesi nasıl alınır

İçindekiler

Laguna, Filipinler’de Büyülü Krallığı sevmenin 10 nedeni

1. EK her yaş için müthiş!
2. Heyecan verici sürüşler
3. Yapılacak birçok şey
4. Kısa Kuyruklar
5. Ekonomik Yiyecek ve İçecekler
6. büyülü hediyelik eşyalar
7. Güvenlik standartlarıyla
8. Nazik ve Yetenekli Mürettebat Karakter Fotoğraf Ops
9. Çevre bilinci
10. Sürprizler
Kişisel favori cazibe merkezlerim veya sürüşlerim
Laguna, Filipinler’deki Büyülü Krallık’a nasıl gidilir?
Laguna, Filipinler’de Enchanted Kingdom için bilet nereden alınır? ne kadar?
Laguna, Filipinler’de Büyülü Krallık hakkında sıkça sorulan sorular:

Laguna, Filipinler’de Büyülü Krallığı sevmenin 10 nedeni

1. EK her yaş için müthiş!

Enchanted Kingdom sadece çocuklar için değil, aynı zamanda çocukluklarına geri taşınmayı deneyimlemek isteyenler içindir. Stres yok, sadece eğlence ve oyunlar ve saf mutluluk! Burası aile veya arkadaşlarla zaman geçirmek için mükemmeldir. Çocuklar için tamamen güvenli, heyecan verici, gençler ve cazibe merkezleri için heyecan verici sürüşler veya ikili vatandaşlar (Filipinli ve yaşlılar) için müthiş olan gösteriler var. Agila the Eksperience, Rialto 4d ve Grand Carousel’i öneririm.

2. Heyecan verici sürüşler

Ben aşırı sürüşlerin büyük bir hayranıyım; Adrenalin, aşağı inerken veya daireler halinde hissediyorsunuz. Süper dikkat çekici artı feat’i fethettiğiniz gerçeği tatmin edici. EK bu heyecan verici sürüşlere sahiptir. Daha önce hiç denemediyseniz, EK başlamak için müthiş bir yerdir ve burada çok güvenlidir. Bizim ilk yolculuk orman kütük reçel oldu, biraz ıslak var ama eğlenceliydi. Diğer öneriler uzay mekiği, riogrande rapids (ben oradayken kapalı ama eğlenceli hissettim) ve benim kişisel favorim Ekstreme Tower.

3. Yapılacak birçok şey

Sadece EK’de sürüşler değil, aynı zamanda Eldar’ın tiyatrosunda duyduğumuz müzikal gibi de gösteriler. Özellikle Filipinler’de vahşi yaşam hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz hayvan karşılaşmaları bile var. RingToss ve Duck Pond gibi oyunlar oynamayı denedik. Açsanız yiyecek ve içecek tezgahları da vardır. Hafta sonu havai fişeklere de tanık olabilirsiniz!

4. Kısa Kuyruklar

Bir keresinde Tokyo Disney Sea’de bir yolculuk için 2 saatten fazla bir süre denedim; Çiş yapmam gerektiğinden bir yabancıdan bir yer kurtarmasını istemeliyim. Can sıkıcı, ama deneyim için oradaydım, bu yüzden beklemekten başka seçeneğim yok. Mutlu bir şekilde, Enchanted Kingdom’da, bir yolculuk için 30 dakika kadar beklemedik. Çoğunlukla on dakikadan azdı ya da bir sonraki adımdaydık! Bir Cumartesi, BTW gittik ve birçok eğitim turu veya saha gezileri vardı ama hala çok binmek zorundayız. Ancak, çok daha kısa bir kuyruk istiyorsanız, bir hafta içi gitmeyi deneyin!

5. Ekonomik Yiyecek ve İçecekler

Bir tema parkına giderken korktuğum şey gıda fiyatları, pahalı olacağını düşündüm (fiyatın iki katı), ama değildi! Fiyatlar alışveriş merkezine benzer. Bir içki için kapalı olmanız durumunda, bir içme çeşmesi de var! Doldurulmuş bir su şişesi getirdim ve boşken madeni doldurdum.

6. büyülü hediyelik eşyalar

Büyülü Krallık Mağazalarında bulabileceğiniz birçok hediyelik eşya var. Eldar’ın şapkasından Eldar şeyler oyuncaklarına. Ayrıca tişörtler, şık şapkalar, anahtar zincirler, bardaklar, dizüstü bilgisayarlar ve daha fazlası vardır. Evlerimize geri dönmek müthiş; Eldar şapka anahtarlık aldım!

7. Güvenlik standartlarıyla

Güvenlik onların önceliğidir! Gerilim sürüşlerine gitmeden önce bir tema parkında güvenlik standartları olup olmadığını her zaman kontrol ediyorum. YouTube’daki bu korkutucu videolar gibi havada sıkışıp kalmak istemiyoruz. EK, uluslararası standartlara bağlı kalır ve acil durum tesislerine sahiptir. Böylece gökyüzüne giderken onlara güvenebilirsiniz!

8. Nazik ve Yetenekli Mürettebat Karakter Fotoğraf Ops

Personel çok FRnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *