Iowa’nın Spook Mağara Tekne Gezisi

Kuzeydoğu Iowa’da önemli bir cazibe, Spook Cave & Campground, Iowa’nın en uzun rehberli tekne mağara turunun yeridir. Mağara sapması ABD 18’de yer alıyor; Wisconsin, Prairie Du Chien’den Mississippi Nehri’nin hemen karşısında şirin bir nehir kasabası olan McGregor’un eteklerinde.

Spook Cave to Cave, Rolling Hills, Coulees ve görkemli blöflerle güzel bir yolculuk içerir. Spook Mağarası tarafından defalarca sürdüm, ancak mevsimsel olarak açık olduğu için (Mayıs – Ekim) sabit 47 derece mağara sıcaklıklarını deneyimlemek için sıcak bir yaz gününün avantajını aldım.

Nerede kalınır

McGregor, Northeast Iowa’da konvansiyonel otellerden Kişisel Kaçış Kiralamalarına kadar aile dostu konaklama birimleri Stay22.com:

Bir Mağara Turuna ek olarak bir kamp alanı, siteler de kapalı tuvaletler, bir çamaşırhane ve oyun alanı ile düzenlidir. Aynı şekilde Bloody Run Creek kıyısında pitoresk bir şelale, önde gelen bir alabalık balıkçılık akışı ve gençlerin Wade ve keşfetmesi için eğlenceli bir yer var.

Bu sonbaharda 61 yılı kutluyorum, mağara girişinin hemen dışında küçük bir gölette yüzen altı alüminyum sıra tekneden birine binddum. Tekneleri desteklemek için sular altında kaldı, mağaranın içindeki su derinliği 14 inç arasında ve 2 metre derinliğinde ortalamalar.

Birkaç gezi aynı anda koşuyordu, 35-45 dakika bırakıyordu, yarım mil dışarı ve arkaya yolculuk yapmak için dar geçişin derinliklerine. Geziler yönlendirilir ve mağaranın tam olarak nasıl oluştuğuna, keşfedildiğine ve bir gezgin cazibesine dönüştürüldüğüne dair tarihi bir anlatım sunar (biraz irfan ve ürkütücü hayalet hikayeleri bekleyin).

Dikkatli bir kelime: Gezinin büyük bir kısmı, düşük tavukların altında dalış yapmanın yanı sıra mağara duvarlarından pin-balling içerir. Kendimi dizlerimin arasına sıkıştığını keşfettim ve yanımdaki adamın ona yaslandığım kadar aldırmadığı için minnettarım.

Klostrofobik iseniz veya sınırlı hareketiniz varsa, bu sizin için bir yolculuk değildir. Gezi rehberimiz, herhangi birinin ayrılması gerektiğini düşünürse geri dönmekten mutlu olacağını duyurdu, ancak bu bilgi 12 $ yetişkin kabulü satın almadan önce yararlı olabilir. Küçük çocuklar aynı şekilde sahte timsahlar ve mağara duvarları boyunca sahnelenen bekçi kemikleri tarafından korkabilir; Mümkünse teknenin ortasında oturmalarını sağlayın.

Mağara kendi içinde görülmesi büyüleyici bir şeydir. Ortak dikitler, sarkıklar, mağara pastırması, soda pipetleri ve tarih öncesi fosilleri göreceksiniz. Ara sıra yarasa, yılan veya örümceğin ötesinde, çok fazla mağara hayatı görmeyeceksiniz; Nehir seviyesi sezon dışı azalır ve balıkları desteklemez.

Genel olarak, son olarak durduğum ve Iowa’nın ürkütücü mağarasına gittiğim için mutluyum. Bölgeden geçiyorsanız, konteyner listenizden geçecek bir şeydir.

Mutlu parkurlar!

Daha sonra pin:

İlişkili

Decorah’da aile eğlencesi, Colees ve Kuzeydoğu Iowa’nın derin nehir vadileri arasında iowanested, Decorah pastoral. Evden Luther Koleji Bölgesel nüfus Norveçliler, ahşap troller ve ilerici bir düşünce yöntemi üzerinde ağırdır. Bölgesel sanatçıları ve çiftçileri destekleyen bir mahalle, Decorah şehir merkezinde yeterli kahve dükkanları, restoranlar,…
25 Aralık 2015in “Iowa”

Amerika’nın en büyük deniz aslanı caveFollow Highway’e Yol Gezisi 101 Floransa şehir merkezinin on bir mil kuzeyinde Oregon ve kendinizi Amerika’nın en büyük deniz aslanı mağarasının tepesinde keşfedeceksiniz. Deniz aslanı mağaraları, özel olarak vahşi yaşam koruması ve kuş sığınağı vardı, mağaralar yıl boyunca olağanüstü deniz aslanının evi, neredeyse tehdit altında olan bir…
30 Mayıs 2015in “Oregon”

Küçük Town Iowa, birincil sokakların yanı sıra vitrinlerin yanı sıra ara sıra atların yanı sıra büyük bir kaçış funpeppeed, küçük kasaba Iowa’nın çoğu hala çağdaş bir gün Norman Rockwell resminin gibi bir şey gibi çalışıyor. Mississippi Nehri Bluffs’tan Madison bölgesinin köprülerine ve bir rüya alanı için bir sapma, tam burada…
3 Haziran 2015in “Iowa”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *