Hanehalkı Yol Gezileri

Yol gezilerinden en iyi şekilde nasıl yararlanılır, fantastik bir eğlencenin yanı sıra herkesin hayatlarının bir noktasında deneyimlemesi gereken bir şeydir. Hanehalkı yol gezileri yaz geçirmek için mükemmel bir yöntemdir. Gençler okul dışı kaldıklarında, etrafınızdaki harika ve harika yerleri kabul edebilir ve keşfetmeye başlayabilirsiniz. Kalıcı olarak akılda tutacakları bir şeydir, bu yüzden en iyi şekilde yararlanmak hayati önem taşır.

Yapmak isteyeceğiniz ilk şey, nereye gittiğinizi ve görmek istediğinizi seçmektir. Bunun için yapılacak en iyi şey, tüm hane halkını dahil etmektir. Gençler karar vermelerine dahil edilirse, gitmek için daha heyecanlı olacaklar ve hatta gerçekten harika fikirlere sahip olabilirler. Gençlerinizin, onlara yardımcı olmak için seyahati entegre edebileceğiniz bazı yazlık işleri veya ödevleri olduğunu anlarsanız, o zaman daha pratik olursunuz ve işi de hallettiğinizden emin olmaktan heyecan duyacaksınız. Yolculuk yaparken gerçekçi olduğunuzdan emin olun, bu yüzden hangi alanlarla seyahat ettiğinize bakın, orada durmak isteyebileceğiniz gibi yüksek web trafiği. Sonunda, telaşlı bir şehirde acele saatte sıkışıp kalmak için saatlerce araba kullanmak istemezsiniz. Kendinize rutin molalar için yeterli zaman sağlayın, ayrıca kendinize biraz kıpır kıpır alanı sağlayın, ayrıca büyük şehirlerde ve gecikmeleri önlemek için son derece nüfuslu alanlarda durma ve aynı zamanda web trafiğinde beklemeyi de sağlayın.

Arabalarda ve kamyonda çok uzun bir maliyete sahip olacağınız için, hedefler kadar keyifli hale getirmek için yapmak isteyeceğiniz bazı şeyler var. Yolculuk da aynı şekilde fantastik ve unutulmaz bir parça. Yapmak isteyeceğiniz ilk şey, içinde tamamen temizlenmesi ve yepyeni görünümlü bir arabalarla ve kamyonla gitmek sizi olumlu bir başlangıçla ayarlayacak. O zaman gençleri eğlendirecek şeyleriniz olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Hızlı ve basit bir otomobil ve kamyon kontrol listesi yapabilirsiniz, seyahat ederken her şeyi alıp alamayacaklarını ve o zamanlar listeyi toplamlarsa bir tedavi görebilirler. Onları uzun otomobillerde ve kamyon yolculuklarında eğlendirmek için mükemmel bir yöntem, yeniliği farklı şekillerde kullanmaktır. Sosyal ağ ile akılsızca kaydırmak veya akıl uyarıcı oyunlar oynamak yerine, yeni bir dilin bazı kelimelerini keşfetmek için kullanabilirler, nereye gittiğinizle ilgili araştırma çalışması ve ne yapacağınız şeylerin yanı sıra birçok farklı akademik Yoldayken keşfetmelerine yardımcı olacak şeyler.

Bir ev yolculuğuna çıkmak, yeni şeyler deneyimlemenin yanı sıra çok daha fazla anı yapmak anlamına gelir. Gitmeden önce iPhone’da alanın nasıl serbest bırakılacağını araştırmak isteyeceksiniz. Daha sonra, artık ihtiyacınız olan veya kullanmadığınız şeylerden kurtulmanın yanı sıra, beğendiğiniz şeylerin birkaç ekran görüntüsünden kurtulmanın yanı sıra, anında hatırlayamadığınızda, bu anları yakalamak ve indirmek için yeterli alana sahip olabilirsiniz. Çocuklar için yolculuk için akademik uygulamalardan birkaçı. Videolar çok fazla alan alır, böylece telefonunuzun herhangi bir istenmeyen önemsizden temizlendiğinden emin olmak isteyeceksiniz, böylece bir yerde fotoğraf çekmeye hazır değilsiniz, ancak alamayacağınız gibi.

Uzun yolculuklarda, kesinlikle atıştırmalık yapmak isteyeceksiniz, bir yerde durana kadar tam bir yemek yiyemezsiniz, bu nedenle sağlıklı atıştırmalıklara sahip olmak her türlü yol yolculuğu yolculuğu için bir zorunluluktur. Tüm zaman boyunca abur cubur yemek sizi halsiz hissettirecektir, bu yüzden patlamış mısır, haşlanmış yumurta ve sebze çubukları gibi bir şey seçin.

Özellikle çocuklarla seyahat ederken, banyo molaları için istediğinizden daha fazla durmak ve bacaklarını germelerine izin vermek zorundasınız. Arabanın içinden mola sürelerini en üst düzeye çıkarmak için önemlidir. Tüm bagajlarınızla çevrili olmak bazen son derece sıkışık hissedebilir, bu yüzden dışarı çıkmak kullandıkları şeydir. Bu yüzden sadece dışarı çıkmanın yanı sıra yakın bir tezgahta oturmayın, bir kahve alın, yemek için dolduran bir şey ve yürüyüşe çıkın. Aynı şekilde, çocuklarınıza koşma ve saatlerce hala bir arabada ve kamyonda oturmaktan uzak tuttukları enerjiden kurtulma imkanı sağlar.

(Resim kredisi)

İlişkili

Top 10: En iyi yol gezisi web siteleri gezisi sezonu üzerimizde ve birçok kişi yaz tatillerini planlamak için seyahat web sitelerini ve blogları kullanıyor. Çok çeşitli aile dostu destinasyonlar, restoranlar, parklar, festivaller ve konaklama önermek için en iyimizi yaparken, diğer birçok seyahat web sitesinin aynı hedefi hedeflediğini biliyoruz. Aslında biz…
27 Mayıs 2016 “Top 10”

Konuk Postası: Bankayı kırmayacak bir tatil alanı için en iyi 5 hane yol gezisi mi yapıyor?Önde gelen bir tatil kiralama web sitesi olan Flipkey.com’dan Dan Weisman’dan bize yol gezisine layık, hane halkları için mükemmel olan ve ziyaret etmek için eğlenceli olan bazı ipuçları sunmasını istedik.
13 Temmuz 2011 “Konaklama”

ABD Milli Parkları Nasıl Kontrol Edilir: Tecrübeli Ev Seyahat Bloglarından Katı Tavsiye Blogcular ABD, Amerikan Samoa veya Virgin Adaları’na dağılmış milli parklardan birini görmeyi planlıyorsanız, bu listeyi taramak için bir dakikanızı ayırın. Parklarınız listede. En deneyimli ev seyahat blog yazarlarından birkaçı ve gazeteciler tarafından yazılmıştır…
3 Temmuz 2015in “Milli Parklar”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *